„Svečiams galime pasiūlyti 81 standartinį
ir 14 liukso klasės kambarių“

Apie viešbutį

„Karolina Park hotel“ – tai 3* viešbutis, įsikūręs ramioje miesto vietoje, šalia parko ir TV bokšto, iš kurio apžvalgos aikštelės svečiai gali gėrėtis nuostabia Vilniaus panorama. Viešbutis yra tinkamas plačiai lankytojų auditorijai- tiek verslo tikslais atvykstantiems svečiams, tiek šeimoms ir turistams. Svečiams galime pasiūlyti 81 standartinį ir 14 liukso klasės kambarius, kurių dauguma – su puikiu vaizdu į pušyną.

Viešbutis

  • „Karolina Park hotel“ – tai 3* viešbutis, įsikūręs ramioje miesto vietoje, šalia parko ir TV bokšto, iš kurio apžvalgos aikštelės svečiai gali gėrėtis nuostabia Vilniaus panorama. Viešbutis yra tinkamas plačiai lankytojų auditorijai- tiek verslo tikslais atvykstantiems svečiams, tiek šeimoms ir turistams. Svečiams galime pasiūlyti 81 standartinį ir 14 liukso klasės kambarių, kurių dauguma – su puikiu vaizdu į pušyną.
  • Atstumas nuo viešbučio iki centro 4 km, iki oro uosto 10 km, iki autobusų ir geležinkelio stoties 8 km, iki parodų centro „Litexpo“ 6 km, iki prekybos centro „Maxima XX“ 0,030km, iki prekybos centro „Lidl“ 0,030 km.
  • Visuose kambariuose – tiesioginio ryšio telefonas, interneto ryšys, satelitinė televizija.
  • Liukso klasės numeriai labai tinka šeimyniniam poilsiui – juose svečiai ras miegamąjį su dvigule lova, svetainę su sofa lova ir erdvų vonios kambarį.
  • Dauguma kambarių su vaizdu į pušyno pusę.
  • Plaukų džiovintuvą svečiai gali gauti viešbučio registratūroje, čia jie ras ir seifus, kuriais maloniai siūlome naudotis nemokamai.
  • Svečių patogumui – didelė nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

 

 

Gerbiami svečiai,

Informuojame, kad nuo 2021.09.13 į viešbučio ir konferencijų centro patalpas įeiti galima tik pateikus galiojantį galimybių pasą arba ES žaliąjį pasą.