Meno centras

"Karolina Park hotel" Meno centre, įkurtame Konferencijų centro patalpose, nuolat eksponuojami įvairių Lietuvos menininkų darbai. Konferencijų dalyviai pertraukėlių metu gali ne tik atsigerti kavos, bet ir apžiūrėti vis naują fotografijos, tapybos ar skulptūros parodą.

Susipažinti su eksponuojamais meno darbais kviečiami visi besidomintys menu ir jį vertinantys.

 

Kviečiame aplankyti tapytojo Raimondo Savicko parodą mūsų konferencijų centro patalpose

Raimondas Savickas gimė Vilniuje 1955 m. tapybos patriarcho Augustino Savicko šeimoje. Dailės išsilavinimą gavo tėvo dirbtuvėje. 1974–1979 m. studijavo Vilniaus valstybiniame universitete Istorijos fakultete. Nuo 1988 m. Lietuvos dailininkų sąjungos narys, nuo 1994 m. – Savicko paveikslų galerijos savininkas. 2000 m. įkūrė dvimetę Savicko dailės mokyklą, kuriai ir vadovauja. Surengė daugiau kaip 40 personalinių parodų Lietuvoje ir pasaulyje. Organizuoja Augustinui Savickui skirtus tarptautinius plenerus.

Dailininko kūriniams, lyginant su daugelio kitų amžininkų darbais, būdingas ypatingas poetiškumas balansuojantis tarp žmogaus būties džiaugsmingumo ir tragiškumo. Jo elegiški herojai tarsi gyvena sustabdyto laiko ar nesvarumo būsenoje keliais verškais pakilę virš realybės į idealų harmoningą svajų pasaulį. Čia vyrauja rimtis, jausmingumas, nostalgija prarastoms spalvingos vaikystės vizijoms.
 

Vykusios parodos